Herhaling bedrijfshulpverlener - BHV
BEDRIJFSHULPVERLENER herhaling in 1 dag bij BLOM Opleidingen
Herhaling bedrijfshulpverlener
De Arbo-wet verplicht de werkgever ervoor te zorgen dat de bedrijfshulpverlener te allen tijde adequaat zijn taken kan uitvoeren. Dit betekent dat de BHV'er zijn kennis en vaardigheden door oefening en/of andere activiteiten op peil moet houden. Er zijn echter maar weinig bedrijven die zelf regelmatig BHV oefeningen houden. Dit is in de meeste gevallen geen onwil, maar is het eenvoudige gevolg van de grootte van de organisatie. Kleinere bedrijven kunnen om economische redenen gewoon de mensen en de tijd daar niet voor vrij maken. Dan is een jaarlijkse herhaling bij BLOM Opleidingen de beste oplossing. Daarnaast zijn de trainers altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op BHV gebied.
Opleidingsgegevens en certificaat
De opleidingsduur van de herhalingscursus bedrijfshulpverlener bedraagt 1 dag, waarbij theorie en praktijk elkaar afwisselen. Er is een EHBO- en Brandgedeelte. De herhalingsopleiding BHV wordt afgesloten met een examen. Als u beide onderdelen met een voldoende resultaat heeft afgesloten, ontvangt u het certificaat ‘Bedrijfshulpverlener’.
Inhoud bedrijfshulpverlener herhaling
Eerste hulp bedrijfshulpverlener
Vijf taken:
- Eerste hulp
- Bewustzijnsstoornissen
- Circulatie- en ademhalingsstoornissen
- Overige aandoeningen
- Praktijkoefeningen
Brandbestrijding en ontruiming
- Brandbestrijding, -driehoek en -stadia
- Blussen (repressie)
- Blusmiddelen en toestellen
- Blusoefeningen met praktijktoets
- Ontruiming
- Communicatie
Locaties waar u de herhalingscursus BHV kunt volgen
Met meer dan 40 locaties is er altijd 1 bij u in de buurt. Onder andere in Amsterdam, Apeldoorn, Assen, Beek, Bergum , Best, Bussum, Diessen, Driebergen, Etten-Leur, Goes/Kruiningen, Hengelo, Hoofddorp, Leidschendam, Nieuwegein, Oud Alblas, Poeldijk, Schalkhaar, Uitgeest , Venlo, Waalwijk, Westervoort, Wijchen, Zevenhuizen, Zuidhorn, Zwolle.
Bel of mail voor de overige locaties naar BLOM Opleidingen.
Aanvullend informatie
Op 1 januari 1994 is het Besluit Bedrijfshulpverlening Arbeidsomstandigheden in werking getreden. Hierdoor is elk bedrijf verplicht 1 of meer bedrijfshulpverleners in dienst te hebben. Het aantal BHV'ers vloeit voort uit de Risico Inventarisatie van uw bedrijf.
Direct aanmelden! Klik hier.
Bel BLOM OPLEIDINGEN 074 - 376 40 44 of mail naar info@blomopleidingen.nl

